jún, 2022

11jún17:0019:00Stanica Záhreb ~ tanec 5 rytmov

more

O udalosti

Na tanečné stretnutie Vás pozýva naša priateľka Miša Trizuljaková:

„Srdečne Vás pozývam na tanec 5Rytmov pre všetky generácie.
Deti, rodičia aj starí rodičia sú vítaní.
Stretneme sa v nádhernom priestore priestore-
Pistoriho paláca, Štefánikova 25, Bratislava, v sále na prvom poschodí.
?❤️
Povedali o tomto tancovaní:
“Hudba vedie telo i myseľ k slobode, nemusia sa riadiť žiadnymi príkazmi. Myseľ je slobodná a vedie telo k slobodnému pohybu bez akýchkoľvek obmedzení. ”
Elenka S.
❤️???
Vítaní sú všetci bez rozdielu veku, skúsení aj neskúsení tanečníci. Prineste si priateĺov, srdce otvorené pre tanec, ľahký odev na tancovanie /ideálne viac vrstiev/, zíde sa aj fľaša s vodou, prípadne deka, karimatka, ak si budete chcieť počas tanca oddýchnuť na zemi. Tancujeme naoboso, alebo v ľahkej tanečnej obuvi.
prosím rezervujte si miesto vopred
registrácia:
https://forms.gle/3PFbeMWnAkQYsRHv7
Príspevok – 10 €, zľava pre ľudí na rodičovskej, študentov a dôchodcov a tých čo prišli prvý krát na 5Rytmov – 8€,
Deti do 10 rokov majú vstup zdarma, nad 10 rokov – 5 €,
info o akciách 5Rytmov na Slovensku:
www.trizi.net
​ …
Tanec 5Rytmov ( 5 Rhythms®je dynamická meditácia pohybom, vytvorená americkou tanečnicou, terapeutkou, charizmatickou šamankou Gabrielle Roth (1941-2012)
5Rytmov® je to pohybová teraoia, aj filozofia, pohľad na svet a umenie v pohybe vytvorená Gabriellou Roth a praktikovaná desaťtisícmi tanečníkov na celom svete. Je to dynamická pohybová prax zakorenená v princípe, že ak dostaneš dušu do pohybu, začne sa sama uzdravovať. Pohyb je oboje – liek aj metafora, ktoré sa ku nám dostávajú ponad všetky jazyky, kultúry a vekové skupiny, aby premenili utrpenie na umenie, umenie na uvedomenie a uvedomenie na akciu. Kdekoľvek tancujeme 5Rytmov, vznikne komunita narodená pre tanec, potenie sa, zmenu a podporu , ktorá poskytne bezpečný priestor pre každého z nás aby sme mohli zatriasť tým čo drží naše ego a prebudiť štavnaté, nepredvídateĺné, fascinujúce, na hrane sa pohybujúce, hviezdne časti nášho ja, ktoré si zaslúžia byť slobodné. Kreativita. Spojenie. Komunita.“

Čas

(Sobota) 17:00 - 19:00

Miesto

Pistoriho palác

Štefánikova 25

X